Kes on tänavu meie parimad noored looduskaitsjad?

Postitas Looduskalender - T, 11.04.2017 - 02.14
Autorid

Keskkonnaministeerium ootab ettepanekuid

Image
leht
Sisu

Keskkonnaministeerium ootab kuni 8. maini ettepanekuid kandidaatide osas, keda tunnustada sel aastal noore looduskaitsja märgiga. Aastas antakse välja kuni 30 märki.

Noore looduskaitsja märgiga tunnustatakse loodushuvilisi noori, kes on aktiivselt  kaasa löönud loodushoiualases tegevuses või pühendunud looduse uurimisele. Eesmärgiks on innustad kõiki noori enam looduse ja seal toimuva üle mõtisklema ning looduses hoolivamalt käituma.

Märk antakse kuni 26-aastasele noorele, kes on eriliselt silma paistnud loodushoiu alal, saavutanud häid tulemusi loodushariduse konkursil või aidanud kaasa loodusteemalise ürituse korraldamisele.

Ettepanekud, mis kirjeldavad vabas vormis kandidaadi looduskaitsetegevust ja milles on märgitud ka kandidaadi vanus ning nii kandidaadi kui tema esitaja kontaktandmed.

Palume saata hiljemalt 8. maiks 2017  Keskkonnaministeeriumi looduskaitse osakonda, Narva mnt 7a, 15172 Tallinn või e-kirjaga:

keskkonnaministeerium@envir.ee.

Täpsem info noore looduskaitsja märgi ning varasemate laureaatide kohta on kättesaadav Keskkonnaministeeriumi kodulehel.

Lisateave:

Kadri Masing, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete nõunik

kadri.masing@envir.ee

56 880 386

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.