Lendorav näitab teed rohelisemasse tulevikku

Eingereicht von Looduskalender - So., 17.04.2016 - 08.08
Autorid

Rahvaalgatuse esitasid MTÜ Noored Rohelised

Foto Rainar Kurbel

Lendorav

Lendorav

Textkörper

Rahvaalgatus nõuab valitsuselt ja riigikogult otsustavaid samme lendorava populatsiooni kaitseks ning senise metsandus- ja looduskaitsepoliitika kriitilist ülevaatamist.

Petitsiooni algatas MTÜ Noored Rohelised koos lendorava teemaga tegelevate teadlaste ja keskkonnaktivistidega. Tegu on esimese märgukirjaga Rahvaalgatus.ee portaalis ja hoolimata portaali testperioodiga kaasnenud raskustest on see ka esimene algatus, mis sai kokku vajalikud allkirjad. Petitsiooni algatajad kutsuvad sotsiaalvõrgustikus allkirjade andmist jätkama ning plaanivad märgukirja anda valitsusele ja riigikogule üle lähema kuu jooksul.

“Kampaania petitsioonile allkirjade kogumiseks on olnud keeruline ja ma olen tänulik kõigile, kes on sellele kaasa aidanud,” vaatab protsessile tagasi algatuse eestvedaja Züleyxa Izmailova. “Inimeste laialdane toetus lendoravale liigutab mind väga, aga vajadus ohustatud liikide päästmise järele markeerib tegelikult vajadust muuta riigi senist keskkonnapoliitikat ning siduda end otsustavalt lahti loodust hävitavatest energia tootmise viisidest, mis põhinevad puidu või põlevkivi massilisel põletamisel.”

Petitsiooni leiad: LINK

FB kogukond: LINK

Lisateave:

Züleyxa Izmailova

zyleiha@gmail.com

+372 5813 5933

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite, um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere informationen“.