Osale Eesti Ornitoloogiaühingu suvepäevadel

Eingereicht von Looduskalender - Mo., 24.06.2019 - 12.12
Bild
EOÜ suvepäevadel osalejad, Rannu 01.07.2012
Textkörper

EOÜ suvepäevadel osalejad, Rannu 01.07.2012 / foto: Margus Ots

Suvepäevadele saab registreeruda kuni 25. juunini.

Eesti Ornitoloogiaühing ootab kõiki loodushuvilisi järgmisel nädalavahetusel toimuvatele suvepäevadele 29.–30. juunil Palupera põhikooli. Kavas on päevakajalised ettekanded, õpitoad, retked, samuti lõkkeõhtu ja ansambli Öösorr kontsert.

Linnuhuviliste iga-aastasel suurimal kokkutulekul on tegevusi nii täiskasvanutele kui lastele.

Ornitoloogid räägivad meie lindude käekäigust ja aasta linnust, loodusteadlased tutvustavad andmete kogumise võimalusi. Lapsed saavad osaleda õpitubades, mängida kohalikul spordi- ja mänguväljakul. Toimuvad ka lõkkeõhtu ansambliga Öösorr, õhtused ja hommikused linnuretked ning kutsemeisterlikkuse võistlused.

Vaata suvepäevade kava ja korralduslikku infot:

www.eoy.ee/ET/osale-eesti-ornitoloogiayhingu-suvepaevadel/

Suvepäevadele saab registreeruda 25. juunini elektroonilise vormi kaudu: https://forms.gle/mpaV8cvzX7AjaN2G9

Kirja saab end panna nii üksinda kui koos perega.

Osavõtutasu Eesti Ornitoloogiaühingu liikmetele on 6 eurot, kuni 18-aastastele liikmetele 3 eurot. Külalistele (ei ole ühingu liikmed) on osavõtutasu 12 eurot, kuni 18-aastastele 6 eurot. Eelkooliealistele tasuta.

 

Osavõtutasu sisaldab programmi (välja arvatud pesakastide meisterdamine ja ekskursioon Hellenurme vesiveskisse), majutust koolimajas või telgis. Lisanduvad tellitud toidukordade ja tegevuste maksumused.

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.