Virtuaalne Eesti Loodusmuuseum kolmes keeles

Eingereicht von Looduskalender - Mi., 25.03.2020 - 16.16
Autorid

Eesti Loodusmuuseum annab  teada, www.loodusmuuseum.ee

Virtuaalne Eesti Loodusmuuseum

Textkörper

Nüüdsest on Eesti Loodusmuuseum avatud virtuaalselt – loodusmuuseumi kodulehe kaudu saab iga huviline tutvuda nii muuseumi püsinäitustega kui ka viimaste möödunud ajutiste näitustega. Lisaks virtuaalsele jalutuskäigule näitusesaalides, saab kuulata eesti-, vene- ja ingliskeelset audiogiidi, vaadata videoid ja mängida mänge.

Eestikeelse virtuaalse loodusmuuseumi leiad siit!
Venekeelse virtuaalse loodusmuuseumi leiad siit!
Ingliskeelse virtuaalse loodusmuuseumi leiad siit!

Virtuaalses loodusmuuseumis saab tutvuda loodusmuuseumi püsinäitustega, mis tutvustavad salapäraseid soid, rikkalikku metsaelustikku ning meie pea 2000 miljoni aastat tagasi ulatuvat geoloogilist ajalugu. Taas on külastajate ees ka muuseumi mere ja jõgede saal, mis oli viimati avatud 2018 suvel ning pakub kindlasti paljudele muhedaid mälestusi. Lisaks endistele ja praegustele püsinäitustele on virtuaalseks külastamiseks avatud Eesti Loodusmuuseumi kaks viimast ajutist näitust: “Isad ja pojad” ning “Müstiline ürgmeri”. Näitus “Isad ja pojad” keskendub isade hoolele ja selle puudumisele looduses ning seletab nii looma- kui taimeriigi keerukaid arengubioloogilisi küsimusi ja näitus “Müstiline ürgmeri” kutsub sukelduma ajarännakule Eesti ala merepõhja poole miljardi aasta tagustest aegadest tänapäevani, tutvustades rännaku jooksul nii Eesti alade liikumist, siin elanud taimi ja loomi kui kliimamuutusi.

Eesti Loodusmuuseumi virtuaalsetes näitusesaalides saab kuulata ka eesti-, vene- ja ingliskeelset audiogiidi - kokku on kuulamiseks üles laetud igas keeles 135 audioklippi, mis juhatavad kuulaja läbi virtuaalsete saalide. Lisaks audiogiidile saab vaadata ka erinevaid videoid, mh näiteks meeleolukat geoloogilist ilmateadet ning kauneid droonikaadreid Eesti rabade kohalt. Kes aga eelistab virtuaalsele jalutuskäigule lisaks lugeda, saab nautida näituste "Müstiline ürgmeri" ning "Isad ja pojad" katalooge. 

Virtuaalse loodusmuuseumi külastamine on kõigile tasuta. Kes soovib siiski muuseumit piletiostuga toetada, saab seda teha loodusmuuseumi kodulehel

Wir verwenden Cookies auf unser Webseite um die Benutzererfahrung zu verbessern.

Wir verwenden außerdem Dienste zur Analyse des Nutzerverhaltens und zum Einblenden von Werbung. Um weitere Informationen zu erhalten und ein Opt-Out-Verfahren einzuleiten klicken Sie bitte auf „Weitere Informationen“.