Fotokonkursile „Metsik linn“ saab töid saata selle nädala pühapäevani

Postitas Looduskalender - T, 11.05.2021 - 10.10
Autorid

Loodusfestival tuletab meelde ja kutsub osalema

Image
LOODUSFESTIVAL ESITLEB: LINNALOODUSE FOTOKONKURSS „METSIK LINN“
Sisu

LOODUSFESTIVAL ESITLEB: LINNALOODUSE FOTOKONKURSS „METSIK LINN“

Loodusfestivaliga käsikäes toimuv fotokonkurss „Metsik linn“ kestab kuni selle nädala pühapäevani, 16. maini. Tänavu seitsmendat korda toimuva festivali fookuses on koostöö looduses. Märka metsikut linna ja esita oma tööd võistlustulle.

Fotokonkurss „Metsik linn“ kutsub märkama loodust ja esitama fotosid konkursile. See on ainus omasugune fotokonkurssEestis, mis keskendub just linnalooduse ja linnakeskkonna omavahelistele suhetele. Fotokonkursiga innustame inimesi linnaloodusele rohkem tähelepanu pöörama – mis oleks huvitavam, kui teha seda läbi kaamerasilma!

Fotokonkursile saab töid esitada 1. aprillist kuni 16. maini. Fotosid hinnatakse kahes vanuserühmas: lapsed ja noored (kuni 15-aastased, k.a) ning üldarvestus, kus osavõtjate vanus ei ole piiratud. Konkursile esitatud töid hindab kuueliikmeline žürii, kuhu kuuluvad Piret Eensoo, Rene Jakobson, Kaisa Keizars-Aron, Ingmar Muusikus, Kerttu Taggo ja Urmas Tartes. Võitjad kuulutatakse välja Loodusfestivali viimasel päeval, 13. juunil enne Linnujämmi sündmust Tartu Ülikooli botaanikaaias, kuhu jääb suve lõpuni uudistamiseks üles 20 parima töö galerii.

Esita oma tööd SIIN!

Linnalooduse fotokonkursi „Metsik linn“ kingikotist leiad väärt auhindu, mille on välja pannud Photopoint, reklaamibüroo Salibar, Tallinna loomaaed, Fotografiska, Tänapäev, fotoajakiri POSITIIV, Petrone Print, Viru Folk, teater Vanemuine ning Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed. Loe rohkem siit!

Fotokonkurss „Metsik linn” on osa Loodusfestivali programmist, mis sel aastal toimub 7.–13. juuni 2021. Tänavuse fotokonkursi plakatil on kasutatud eelmisel aastal 20 parima töö hulka valitud foto „Oravapoju akna taga“, mille autor on Mai-Liis Malm. 

Leia sündmus ka Facebookis!

Lisainfo:

Loodusfestival

loodusfestival@ut.ee

http://loodusfestival.ee

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.