Ameerika loomapargi asukad ja nende maiused

Postitas Aasta Loom - P, 19.04.2020 - 10.00
Sisu

Rikastus on loomaparkide  ja -aedade asukate elukvaliteedi tõstmiseks oluline teema. Seekord jagame teiega videot huntide, koiottide ja rebaste munadepühadest Ameerikas Indiana osariigis asuvas loomapargis Wolf Park.

 

Esimesena maiustavad kaunistatud munadega hallrebased. Pärast seda kui loomaparki külastanud lapsed peitsid kõige suuremasse hundiaedikusse mune, juustu, vorsti ning muud hääd-paremat, lasti aedikusse hallhunt Fiona koos vendade Bicho ja Kantiga. Nende maiusejahti näeb alates 4:55. Seejärel said suupistetega postisaadetise pargi koiotid ning ülejäänud hundid. Kõige meelierutavama kogemuse said värvitud munadest aga punarebased, keda näeb video lõpus. Rebane Scarlette mõtleb ka tulevikule ning matab ettenägelikult mõned munad kehvemateks päevadeks maha.

 

Selline rikastus nii loomadele kui külastajatele on võimalik tänu sellele, et kõik loomad Wolf Parkis on inimestega sotsialiseeritud - pargi töötajad on nende suured sõbrad ning külastajadki pakuvad huvi, mitte ei hirmuta. Sotsialiseerimine tagab loomaaialoomadele madalama stressitaseme, parema veterinaarabi ning rohkelt võimalusi rikastuseks. Nagu juuresolevalt pildilt näha, võimaldab see huntidel nautida ka inimeste pühi, mis on loomapargi üksluiseks kippuvale igapäevaelule teretulnud vahelduseks.

Video: Wolf Park

 

Laura Kiiroja

OLEREX TOETAB
RAHVUSLOOMA KODULEHTE.


Olerex logo

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.