Linnuvaatleja määramisvõistluse 5. vooru tulemused

Postitas Looduskalender - R, 01.07.2022 - 14.14
Autorid

Linnuvaatleja annab teada

Foto Arne Ader

Valge-toonekured. Vooremaa

Valge-toonekured. Vooremaa ( www.loodusemees.ee )
 

Sisu

Linnuvaatleja 2022. aasta määramisvõistluse 5. vooru tulemused on selgunud. Osalejaid oli selle aasta viiendas voorus kokku 165, kellest algajate küsimustele vastasid 134 ja edasijõudnute omadele 31. Algajate raskusastmes vastas kõigile viiele küsimusele õigesti 64 ja edasijõudnutest 4 osalejat.

Viienda vooru vastuseid koos selgitustega saab vaadata küsimuste juurest: 

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Kõikide osalejate vahel välja loositud Tartu Ülikooli loodusmuuseumi perepileti võitis Alli Edovald, Eesti Loodusmuuseumi pääsme Helen Õunap ja Muhu seikluspargi pääsme Joosep Ailiste.

Palju õnne võitjatele ja suur aitäh toetajatele!

Määramisvõistluse 6. vooru küsimused leiab siit: 

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Vastuseid ootame hiljemalt 31. juuliks. Toredat kaasalöömist!

Linnuvaatleja 2022. aasta kümnevooruline linnumääramise võistlus kestab veebruarist novembrini. Iga kalendrikuu alguses ilmub Linnuvaatleja kodulehel viis küsimust Eesti lindude nimestikku kantud liikide kohta. Määramisvõistlus toimub kahes raskusastmes – algajad ja edasijõudnud. Täpsed reeglid ja edetabelid leiab määramisvõistluse lehelt: https://www.linnuvaatleja.ee/maaramisvoistlus-2022

Mõlema raskusastme kokkuvõttes parimatele on auhinnaks binokkel, mille on välja pannud Photopoint. Igas voorus osalenute vahel loosime välja nii linnuraamatuid, muuseumide ja seikluspargi pääsmeid kui ka pesakaste. Auhindadega toetavad ajakiri Eesti Loodus, Tartu Ülikooli loodusmuuseum, Eesti Loodusmuuseum, Estbirding ja Muhu Seikluspark.

Sildid

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.