Võru Kreutzwaldi kooli rajakaamera töös!

Postitas Aasta Loom - P, 19.03.2017 - 09.10
Avapilt
Sisu

Kaamerat käisid paigutamas Võru Kreutzwaldi Kooli õpilane Teele Ann Toomik ning õpetajad Liis Orro ja Merit Kund.

Võru Kreutzwaldi Kool otsustas aasta looma kodulehe meeskonna abiga paigutada endale samuti rajakaamera, et metskitse ja ka teiste loomade tegutsemisel silma peal hoida. Rajakaamera esimeseks peremeheks saab 8. klassi õpilane Teele Ann, kelle kodu asub seitsme kilomeetri kaugusel Võru kesklinnast ning kelle hoovi taha kaamera on peidetud. Teele on oma koduses õunaaias Verijärve külas tihti kitsi näinud ja selles veendusime isegi  kaamera paigutamise päeval jooksid kaks sokku üksteist taga ajades kaameraga pusijatest mööda, neist mängutuhinas välja tegemata. “Olen oma õunaaias korraga isegi 7-8 kitse näinud,” räägib Teele. “Rasketel talvedel oli neid vähem.” . Esimese ülesandena kirjutab Teele kooli kohustusliku loovtöö rajakaamera ja kitsede teemal.
Hoiame pöialt, et varsti hakkab ka aasta looma koduleht vahendama toredaid pilte Võrumaa kaamerast.

Helen Arusoo

võru kreuzwaldi kool
Kaamera asub seitsme kilomeetri kaugusel Võru kesklinnast, siin käivad kitsed tihti, nagu tõestavad pabulad ümberringi. Igaks juhuks puistavad Teele ja õpetaja Merit metskitsede meelituseks maiuseid maha. Konkureerida tuleb lähedalasuva õunaaiaga. Näis, kas kaamerakoht ka näkkab!
Foto: Mats Kangur
 
sarved suuremad kitsel
Ridala kooli rajakaamera uudiseid: Soku sarved on jälle suuremaks läinud.
“Mul juba vahepeal oli selline tunne, et ei olegi üks ja sama sokk,” kommenteerib 4. klassi õpilase Eriku isa Tõnis. “ Aga vist ikka on sama.”
 

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.