Videod

Käes on kutsikahooaeg!

Postitas Aasta Loom - P, 28.05.2023 - 18.36
Sisu

Wolf Park - seesama loomapark Indiana osariigis USAs, millest kuu alguses jagasime toredat videot hundi treenimisest veterinaarprotseduurideks - on sel kevadel ametis järeltuleva hundipõlve üles kasvatamisega. Neil on tänavu kaks kriimsilmapoissi, kes sündisid ühes Montana loomaaias ning transporditi peatselt oma tulevasse koju Wolf Parki. Tänaseks (28. maiks) on nad juba 26 päeva vanad, kuigi antud videoklipid tehti 16-päevaselt ja varemgi. Nimeks said vennad endale Clay ja Cricket.

VIDEO: kui tähtis on hundile märgistamine

Postitas Aasta Loom - P, 04.12.2022 - 12.05
Sisu

 

Asjalikele teemadele vahelduseks ka üks kentsakam postitus. Voyageurs rahvuspargi (Minnesota, USA) üks kriimsilmadest sättis enda junnid vahvasti rajakaamera vaatevälja, andes meile kena videograafilise näite sellest, milline oluline infoallikas on hundijunn. Ei suutnud ükski mööduv suguvend asja uudistamata jätta!

 

Tekst: Laura Kiiroja

 

VIDEO: hundikutsikad mänguhoos

Postitas Aasta Loom - P, 18.09.2022 - 12.35
Sisu

Tekst: Laura Kiiroja
Salvestiste autor: Darek Karp
Video allikas: Polskie Parki Narodowe

 

Nüüd, kus on järel vaid paar viimast ametlikku suvepäeva ning kevadistest hundikutsikatest on juba päris asjalikud tegelased kasvanud, on hea veel tänavuse suve rõõmsamaid hetki meenutada. Poola looduseuurijatel õnnestus rajakaamerasse väga vahvaid seiku püüda. Antud klipid on salvestatud Biebrza rahvuspargis.

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.