Linnuvaatleja määramisvõistluse 8. vooru tulemused

Postitas Looduskalender - R, 01.10.2021 - 15.15
Autorid

Linnuvaatleja annab teada

Illustreeriv foto Arne Ader

Hallrästas pihlamarjaga

Hallrästas pihlamarjaga ( www.loodusemees.ee )

Sisu

Linnuvaatleja 2021. aasta määramisvõistluse 8. vooru tulemused on selgunud.

Osalejaid oli kaheksandas voorus kokku 164, kellest algajate küsimustele vastasid 136 ja edasijõudnute omadele 28. Algajate raskusastmes vastas kõigile viiele küsimusele õigesti 72 ja edasijõudnutest 3 osalejat. Edasijõudnutest juhib kaheksa vooru järel Merike Hiibus 37 punktiga, teisel kohal on Anni Miller 35 punktiga ja kolmandal kohal Õnneke Hermaste ning Laine Laidvee 34 punktiga. Algajatest jagavad maksimaalse 40 punktiga esikohta Ieva Ait, Ingrid Suharov ja Andres Tamm.

Kaheksanda vooru vastuseid koos selgitustega saab vaadata küsimuste juurest:

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Kõikide osalejate vahel välja loositud Tartu ülikooli loodusmuuseumi (natmuseum.ut.ee) perepileti võitis Karola Raudberg, Eesti Loodusmuuseumi (loodusmuuseum.ee) pääsme Eila Kibur ja kärbsenäpi pesakasti komplekti (linnuvaatleja.ee/pesakastid) Aivar Määr.

Palju õnne võitjatele ja suur aitäh toetajatele!

Määramisvõistluse 9. vooru küsimused leiab siit: 

algajad: LINK

edasijõudnud: LINK

Vastuseid ootame hiljemalt 31. oktoobriks. Toredat kaasalöömist!

Linnuvaatleja 2021. aasta kümnevooruline linnumääramise võistlus kestab veebruarist novembrini. Iga kalendrikuu alguses ilmub Linnuvaatleja kodulehel viis küsimust Eesti lindude nimestikku kantud liikide kohta.

Määramisvõistlus toimub kahes raskusastmes – algajad ja edasijõudnud. Täpsed reeglid ja edetabelid leiab määramisvõistluse lehelt: linnuvaatleja.ee/maaramisvoistlus-2021

Mõlema raskusastme kokkuvõttes parimatele on auhinnad, võitjatele on Photopoint (photopoint.ee) auhinnaks välja pannud binokli. Lisaks loositakse auhindu ka iga vooru osalejate vahel.

Auhindadega toetavad määramisvõistlust Photopoint / Nordic Digital, ajakiri Eesti Loodus, Estbirding, Tartu ülikooli loodusmuuseum, Eesti Loodusmuuseum ja Muhu seikluspark.

Linnuvaatleja

Sildid

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.