Videod

VIDEO: võsavillem saagiga

Postitas Aasta Loom - P, 10.04.2022 - 11.43
Sisu

Tekst: Laura Kiiroja
Video: Kalle Pihelgas

 

Häid kaadreid kodumaa võsavillemitest oleks patt jagamata jätta. Sestap jagame siingi loodusfotograaf Kalle Pihelgase märtsi lõpus sotsiaalmeedias laineid löönud videot ettevaatlikust hundist. Susi jäi rajakaamerasse Läänemaal Matsalu rahvuspargis, kui ta oli parasjagu asjatamas loodusliku silla ületamisega, endal hambus värske tükk saakloomast (ilmselt metskitsest). 

 

Video: imeelukas šaakal ja kährikud

Postitas Aasta Loom - K, 09.02.2022 - 14.56
Sisu
Video fail

 

Tekst: Helen Arusoo

Eesti jahimeeste seltsile saadetud video šaakalist ja neljast hõõguvast silmapaarist  jäi Ivar Mariste rajakaamerasse Märjamaal Konuvere kandis.

On haruldane, et šaakal on rannikust nii kaugele tulnud – üle 30 kilomeetri. Ilmselt on ta rännanud mööda Kasari jõe luhta sisemaa poole, sest koerlastele on külmunud jõed talvel heaks liikumisteeks. Siin on ilmselt tegu üksiku loomaga, kes on ringi rändamas. 

VIDEO: Huntide tagasitulek

Postitas Aasta Loom - P, 23.01.2022 - 09.45
Sisu

 

TEKST: Laura Kiiroja

 

Kes on meid pikemalt jälginud, teab, et oleme kätt pulsil hoidnud viimaste aastate kõige põnevamal hundiprojektil - USAs Ülemjärves asuva Isle Royale rahvuspargi hundipopulatsiooni taastamisel. Lõppeval nädalal ilmus veel üks järg huntide naasmisest loodavale dokumentaalfilmi sarjale. Tegu on väga ilusatest kaadritest koosneva inspireeriva filmiga, mida soovitame vaadata kõigil, kes vähegi inglise keelega sina peal.

VIDEO: kuus hundipõnni mängivad

Postitas Aasta Loom - P, 26.09.2021 - 16.38
Sisu

2020. aasta augustis salvestatud videos on rajakaamerasse jäänud kuue hundikutsika müramine.
Video: Marko Kübarsepp

 

Tundub, et lastel on kõhud täis ja tuju hea. Kutsikate puhul on tavaline, et kohe pärast söömaaega tuleb peale kange energiapahvakas, mis mängutuhinas välja elatakse. Peale mängu on aga kombeks leiba luusse lasta.

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.