Mägra Videvik loomaaia metsatukas

Postitas Aasta Loom - K, 24.08.2016 - 10.30
Sisu
kiigeplatsi asukoht
Mägra Videvikule oodatakse 25. augustil kell 19.00 Tallinna loomaaia 77. sünnipäeva raames. Õhtu toimub Veskimetsa kiigeplatsil, mille mõnus metsatukk paneb paariks tunniks unustama, et viibid keset linna.
 

 

Kahe nädala eest kirjutasime väikese eelteate Tallinna Loomaaias toimuva mägraõhtu kohta, nüüd on lisandunud ka uut infot, nimelt homse sündmuse esinejate nimekirjas on ka Aleksei Turvoski mägrajuttudega. Muu kava on ikka sama: lõke, kitarr, teater ja mägrakaamerate parimad videod asjatundjate kommentaaridega. Ajal, mil mägrad looduses on just end urust välja sättimas ja asuvad tegutsema, teeme meie lõket ja mõtleme mäkrade peale. Kuulame Tiit Hunti ja Peep Männilit, saame teada, millise suuna mägrad urust väljudes valivad ning millised on nende hämmastavad rännuretked suviti. 
Sajuse ilma puhuks on puude vahele kinnitatud purjeriidest katted, et saaksime mõnusamalt ekraanilt toimuvat jälgida. Kilejope võib küll igaks juhuks kaasa võtta. Mägrajuttudele lisaks esitab ulukiuurija Peep Männil tuntud laulu "Mägra maja". Meenutame ka neli aastat tagasi täpselt samas kohas toimunud Hundiööd – Ajutise Valitsuse fännide rõõmuks siit hundilaulu link. Üllatusetenduse annab Von Glehni Teater. Teetopsi nurgas saame maiustada “mägramuffinite” ja sooja joogiga.
Sissepääsupilet on loomaaia sünnipäeva puhul 2 eurot, eelkooliealistele ja eakatele alates 70. eluaastast tasuta. Piletimüük kassades kestab kuni kella 19­ni, nii et Mägra Videvikul osalejad peaksid loomaaias enne seitset kohal olema. Tuleb ka arvestada, et Paldiski maantee põhjavärava kassadest on kiigeplatsini veerand tundi kõndimist.
Mägra Videvik toimub koostöös Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi ja MTÜ­ga Aasta Loom.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.