Aasta looma luulekonkurss ootab taas osalejaid

Postitas Aasta Loom - R, 29.09.2017 - 20.13
Sisu

kitsetall

Foto: Tarmo Mikussaar

 

Eesti Loodusmuuseum, MTÜ Aasta Loom ja Looduskalender.ee kutsuvad ka sel aastal koolilapsi osalema aasta looma teemalisel luulevõistlusel. Metskitse teemalist loomingut on esitama oodatud kõik huvilised algklassidest gümnaasiumi lõpetajateni ning parimaid kirjutajaid premeeritakse auhinnaretkega metskitsede elupaikadesse.
Luulekonkurssi eesmärgiks on julgustada lapsi ja noori siduma oma kirjanduslikke oskusi loodusteaduslike tarkustega. Lapsed ja noored, kes kirjatükke loovad, saavad aasta loomaga palju lähemalt tuttavaks, sest hea tõepärane kirjatükk eeldab eelnevat teadmiste kogumist.
Konkursile on oodatud kirjatükid nii erinevates luulevormides kui ka lühijutustustena. Võistlusel osalemiseks tuleb saata oma maksimaalselt 1000 tähemärgi pikkune luuletus või lühijutt märksõnaga „Luulevõistlus“ hiljemalt 25. oktoobriks 2017 e-posti aadressile muuseum@loodusmuuseum.ee või paberkandjal aadressile Eesti Loodusmuuseum, Lai 29a, Tallinn. Töö juurde tuleks kindlasti märkida ka oma nimi, vanus, kool, klass ning telefoninumber.
Aasta looma meeskonna lemmikud kirjatükid avaldatakse Aasta looma kodulehel ning Looduskalendris ja Eesti Loodusmuuseumi kollektiivi lemmikud leiavad tee Loodusmuuseumi kodulehele ning sotsiaalmeedia kanalitesse.
Võitjad selguvad 1. novembriks ning nendega võetakse ühendust.

Lisainfo: Helen Arusoo, aasta looma kodulehe toimkonna liige
e-post: helen.arusoo@gmail.com

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.