Koolilaste rajakaamera ette jäi ilves

Postitas Aasta Loom - K, 10.01.2018 - 09.59
Sisu

Nurme kooli rajakaamera salvestas jaanuari esimestel päevadel aasta looma ilvese külaskäigu, mis oli lastele suureks üllatuseks ja rõõmuks - suur kaslasest ööloom tuli nuuskima uut Nurme kooli soolakut!
 

Ilves on väga uudishimulik loom ning nuusutab huviga üle kõik teiste loomade jäetud jäljed, nagu videost on ka näha. Soolaku juures käib erinevaid loomi, teiste hulgas ka ilvese saakloomi. Küllap ilves tuleb siia tagasi.
Nurme kool asub Päinurmes Järvamaal ja on liitunud Aasta looma koolilaste rajakaamerate liikumisega. Huvitav on see, et soolak on alles värske, aga loomad külastavad seda kenasti. Kui lapsed koos õpetajatega möödunud nädalal käisid kaamera mälukaarti vahetamas, nägid nad esmalt, et peale on saadud toredad videod kolmest põdrast. Esiti jäi salvestus ilvesest kahe silma vahele. Koolipoiss Sten avastas videoid üles laadides ka metsakassi ja rõõmu oli siis laialt. Väike vabandus lugejale: kuupäev videonurgas on vale - kaamera jäi lastel õigesti seadistamata.Vaata ka teisi koolilaste rajakaamerate püütud videoid Facebook´ist.
 

Helen Arusoo

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.